SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

Siberian Super Natural Sport

 Omega-3 Ultra

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Zdroj nenahraditelných omega-3 kyselin pro každodenní potřebu.

Způsob použití: Užívejte 4 kapsle denně pravidelně během jídla.

Aktivní složení: Koncentrát z mořských ryb PRONOVAPURE™.

Doplněk stravy, 120 kapslí

Kod: 500484 Cena 575,-Kč/22,20€ 

 BCAA Complex

Komplex pro intenzivní tréninky obsahuje tři druhy esenciálních aminokyselin, které organismus nedokáže syntetizovat sám. Jedna dávka komplexu obsahující leucin, isoleucin a valin v poměru 2: 1: 1 nasytí svaly téměř 5 gramy aminokyselin, které mají dobrou stravitelnost.

Způsob použití: 6 tablet denně před tréninkem v průběhu intenzivních sportovních aktivit.

Doplněk stravy, 120 kapslí

Kod: 500277 Cena 399,-Kč/15,41€ 

 Mega Essentials

Směs ze 13 vitaminů a 8 minerálů poskytuje tělu cenné živiny, zejména v období vysokého fyzického namáhání. Výrobek obsahuje komplex vitamínů A, E a C. Riboflavin (vitamin B2) pomáhá snížit únavu a vyčerpání, vitamíny B6 a B12, stejně jako kyselina pantothenová pomáhá normálnímu energetickému metabolismu. Mangan, vápník a vitamin D přispívají k zachování normálního stavu kostí. Měď a jod přispívají k normálnímu fungování nervového systému, železo k rychlému zotavení sil, selen k normálnímu fungování imunitního systému, zinek k normálnímu metabolismu sacharidů a hořčík k normálnímu fungování svalstva. Směs vitamínů a minerálů promění sport ve skutečný zážitek!

Aktivní složení: Uhličitan vápenatý, citrát hořčíku, plnivo celulóza, vitamíny C, A, D3, E, K1, B1, B2, B6, B12, nikotinamid, kyselina listová, kyselina pantothenová, biotin,síran mědnatý, jodid draselný, laktát železnatý, síran manganatý, selenan sodný, síran zinečnatý. Povlak tablet: polyvinylalkohol, polyethylenglykol, barvivo-oxid titaničitý, talek, barvivo- oxid železa, stearát hořečnatý.

Způsob použití: Dospělí po 2 tabletě denně.

Doplněk stravy, 120 kapslí

Kod: 500284 Cena 411,-Kč/15,87€ 

 L-Carnitine

Dvě kapsle obsahují 726 mg čistého L-karnitinu. Tento výrobek je skvělou volbou pro ty, kteří se aktivně věnují sportu a fitnessu.

Aktivní složení: L-karnitin L-tartrát, L-karnitin.
Kapsle: želatina, barvivo- oxid titaničitý.

Způsob použití: 2 kapsle denně před tréninkem v průběhu intenzivních sportovních aktivit.

 

Složení:
- L-karnitin L-tartrát
- L-karnitin.
Kapsle: želatina, barvivo - oxid titaničitý.
Obsah ve 2 kapslích:
- L-karnitin L-tartrát - 800 mg, 
z toho L-karnitin - 532 mg
- L-karnitin - 200 mg, 
z toho L-karnitin - 194 mg
Celkem L-karnitinu - 726 mg
- Želatinová kapsle - 200 mg,
z toho želatina - 194 mg
- Oxid titaničitý (E171) - 4 mg

Doplněk stravy, 120 kapslí

Kod: 500285 Cena 393,-Kč/15,18€ 

 Fast Recharge Creatine

Kreatin se produkuje v organizmu člověka a může být používán jako výživový doplněk pro sportovce a příznivce aktivního životního stylu. Polovina sáčku obsahuje 2,5 g kreatin monohydrátu.

Rozpusťte 1 porci v oblíbeném džuse,proteinovém koktejlu nebo vodě. Produkt si můžete brát s sebou: vezměte si kompaktní sáček na trénink nebo na procházku, abyste doplnili denní stravu!

Aktivní složení: Kreatin monohydrát

Obsah ve 1/2 sáčku (2,5g):
Kreatin monohydrát 2,5g
Kreatin 2,2g

Způsob použití: Obsah 1/2 sáčku rozpustit ve 150–200 ml vody nebo oblíbeného nápoje. Užívejte 1 krát denně.

Doplněk stravy, 200 g (40х5 g)

Kod: 500370 Cena 268,-Kč/10,35€ 

PROTEINOVÉ NÁPOJE
Whey Silver Ice Pro

Jedna porce obsahuje 24 gramů syrovátkového proteinu, z toho 7,5 gramů vysoce kvalitní BCAA. Protein přispívá k růstu svalové hmoty a udržení normálního stavu kostí. Produkt si můžete brát s sebou: vezměte si kompaktní sáček na trénink nebo na procházku, abyste doplnili denní stravu!

0% aromat a zahušťovadel, 0%  rostlinných bílkovin, , 0% plniva, 0% konzervantů.

Aktivní složení:

Izolát syrovátkového proteinu, koncentrát mléčné bílkoviny, kakaový prášek, komplex aminokyselin BCAA , slupky semen jitrocele, sladidlo: steviol-glykosidy.

Doplněk stravy, 375 g (15x25 g)

Kod: 500366 Cena 1147,-Kč/ 44.28€ 

Double-phase hi-grade protein (strawberry)

Vícesložkový proteinový koktejl s jahodovou šťávou je optimální kombinací bílkovin s rychlou (izolát syrovátkového proteinu) a pomalou absorpci (kasein). Koktejl obsahuje také aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA). Protein přispívá k růstu svalové hmoty a udržení normálního stavu kostí.

Produkt si můžete brát s sebou: vezměte si kompaktní sáček na trénink nebo na procházku, abyste doplnili denní stravu!

Aktivní složení: Koncentrát mléčný proteinový, izolát syrovátkové bílkoviny, aroma «lesní jahoda», L-karnitin, suchá šťáva z lesních jahod, sladidlo: steviol-glykosidy.

Doplněk stravy, 375 g (15x25 g)

Kod: 500447 Cena 688,-Kč/ 26.57€ 

Double-phase hi-grade protein (bilberry)

Vícesložkový proteinový koktejl s borůvkovou šťávou je optimální kombinací bílkovin s rychlou (izolát syrovátkového proteinu) a pomalou absorpci (kasein). Koktejl obsahuje také aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA). Protein přispívá k růstu svalové hmoty a udržení normálního stavu kostí.

Produkt si můžete brát s sebou: vezměte si kompaktní sáček na trénink nebo na procházku, abyste doplnili denní stravu!

Aktivní složení:

Koncentrát mléčný proteinový, izolát syrovátkové bílkoviny, Aroma «borůvka», L-karnitin, suchá šťáva z borůvek, sladidlo: steviol-glykosidy.

Doplněk stravy, 375 g (15x25 g)

Kod: 500448 Cena 688,-Kč/ 26.57€ 

Multicomponent hi-grade protein

Vícesložkový protein se skládá z vysoce kvalitních proteinů s různou dobou trávení: proteinového hydrolyzátu a aminokyselin (BCAA), syrovátkového proteinu a kaseinu. Výrobek obsahuje jedné z nejoblíbenějších mezi milovníky sportu komponenty , které zvyšují energetický potenciál, díky čemu je tento protein vhodný nejen pro profesionální sportovce, ale i pro začátečníky. Protein přispívá k růstu svalové hmoty a udržení normálního stavu kostí.

0% aromat a zahušťovadel, 0% plniva, 0%  rostlinných bílkovin.

Aktivní složení: Koncentrát mléčné bílkoviny, kakaový prášek, hydrolyzát syrovátkového proteinu, komplex aminokyselin bcaa, izolát syrovátkového proteinu, sladidlo: steviol-glykosidy.

Doplněk stravy 450 g (15 dávek po 30 g)

Kod: 500466 Cena 688,-Kč/ 26.57€ 

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědomuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvědčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

obr katalog.jpg

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.