SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

Nedostatek jódu může být zodpovědný za mnohé potíží.

 Bez této látky nemůže správně fungovat štítná žláza.

Hormony, které vytváří,  jsou nezbytné pro celou řadu procesů v těle. Stimulují fyzickou a duševní aktivitu, účastní se procesů metabolizmu růstu, regenerace a také sexuálního života.  

Ovlivňují vývoj pohybové soustavy a mozku v raných fázích vývoje, a proto může jejich nedostatek negativně ovlivnit inteligenci.

6.jpg

Lidské oko je orgán zraku, neuvěřitelně složitý systém, je naším nejcennějším smyslem, který umožňuje člověku vidět. Oko patří k nejpohyblivějším orgánům v těle.

Více než 80% informací, které člověk získává z vnějšího prostředí, mu zprostředkovává zrak. Až 60% všech nervových vláken vstupujících do mozku tvoří vlákna výstupních signálů sítnice.

Uvádí se, že ČR je na prvním místě

v rakovině tlustého střeva.

Ve střevech se ukládají nestrávené zbytky potravy a další škodlivé toxické látky.

Vše co je tělu cizí znemožňují správné vstřebávání a vylučování. Vše se ukládá uvnitř organismu a umožňuje vznik zánětů.

Člověka středního věku má v sobě několik kilogramů nánosů škodlivých toxických látek, což je jen otázka času, kolik tělo zvládne než řekne „A dost !“

Vlivem špatnému životnímu stylu (nekvalitních průmyslově zpracovaných potravin, kosmetických přípravku….) trpí v dnešní době velká populace poruchou chemických procesů v buňkách. Rychlost přeměn v těchto procesech v živých buňkách a jejich neustálé opakování je možně jen s pomocí enzymů. 

Cholesterol je látka, která je součástí každé naší buňky, přirozeně se vyskytujícím tukem, který je pro zdraví zcela nezbytný.

Je důležitou součástí buněčných membrán, prekurzorem mužských i ženských pohlavních hormonů a steroidních hormonů, účastní se tvorby žlučových kyselin, které jsou nezbytné pro trávení tuků a v kůži se po pobytu na sluníčku přeměňuje na vitamín D.

Bez železa přestane krev plnit svoji nejdůležitější funkci, kterou je přenos kyslíku. Nejprve uvadá pokožka, vlasy, nehty, oči. Pak nastupuje nepřemožitelná únava, ospalost, bledá pleť a další mnohem závažnější příznaky z nedostatečného okysličení buněk, anémie (chudokrevnost).

Podíváte-li se kolem sebe, uvidíte nervózní, podráždění, unavení, chvátající lidé.

Proč tomu tak je?

V dnešní moderní době, kdy se každý snaží jít s moderní dobou a už nestíhá vnímat signály těla.

Jsou tak běžné, že si jich většinou ani nevšímáme. Dokonce i lékaři si stěží uvědomí, že zdravotní problémy můžou souviset s nedostatkem hořčíku.

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědomuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvědčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

obr katalog.jpg

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.