SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

BODY COMPLIMENT

Koncentrát při cellulitidě

Molekulový komplex X50 Silhouette, jehož základem jsou organické kyseliny a výtažek z hroznatce (Coccoloba), účinně potlačuje proces syntézy nových tukových buněk v podkožní tukové tkáni, zejména v oblastech s nadbytečným ukládáním tuku, pro které jsou typické právě nerovnosti pokožky. Pravidelná aplikace koncentrátu zlepšuje látkovou výměnu v tkáních, optimalizuje siluetu, vrací pokožce pevnost a vyhlazuje příznaky celulitidy.

Způsob použití:  Aktivním masážním pohybem aplikovat v čisté formě na čistou pokožku problémových partií. Pro větší elasticitu pokožky smíchejte s jakýmkoli oblíbeným krémem a aplikujte na celé tělo.

Neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, minerální oleje, syntetická barviva a aromatizátory. Není testováno na zvířatech.

100ml kód: 403031 426,-Kč/16,46

Olej pro tvarování těla s molekulou duo pepper slim

Komplex aktivních látek kajenského a brazilského pepře zrychluje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu v tkáních a krevní oběh. Pravidelné používání oleje snižuje viditelné projevy nerovnosti pokožky, činí ji pevnější a vypnutější.

Způsob použití: Intenzivními masážními pohyby aplikujte olej na čistou pokožku celého těla nebo na jednotlivé oblasti. Během masáže přidávejte olej dle potřeby.

Neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, minerální oleje, syntetická barviva a aromatizátory. Není testováno na zvířatech.

150ml kód: 403035 351,- Kč/13,55

Aktivní složení: ricínový a kokosový olej, makadamový olej, oleje meruňkový, mandlový a mátový, éterická silice červeného pepře, výtažek pepřovce brazilského, éterické silice levandule, šalvějový olej, výtažek lístků rozmarýny, silice pelargónií, jalovce, rozmarýny. 

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědomuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvědčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

obr katalog.jpg

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.