SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

BYLINNÉ ČAJE  "Léčivky Olchonu"

Bylinný čaj - Baelen Amin

baelen-amindoplněk stravy, 37,5g - 25sáčků/1,5g       

Bylinný čaj na bázi sibiřské lípy oplývá přímou chutí a jemnou vůní bylin.  Burjatští léčitelé odedávna uctívali tento strom -univerzální talisman, symbol dlouhověkosti a snadného dechu. Dosud z jeho dřeva vyřezávají talismany a lipový květ je uctíván v každém příbytku.

kód: 500127, cena 164,-Kč/6,33€

Uyan Nomo - Ohebný luk

uyan-nomo-caj-na-kloubydoplněk stravy,

30 sáčků/á1,5g

Byl vytvořen speciálně pro podporu normální funkce kloubů o čemž hovoří i jeho název, který v překladu z burjatštiny znamená Ohebný luk.

kód: 500025, cena 155,-Kč/5,98€

Aminaj Em - Bylina života

AMINAJ-EMdoplněk stravy, 45g - 30sáčků/1,5g      

Jedním z Burjatských pojmenování pro třezalku je "Aminaj Em " což znamená bylina života. Hlavním důvodem upotřebení této byliny byl pro lid národů Burjatska její působení na játra a žlučové cesty. Proto i tomuto fytočaji byl přisouzen název Aminaj em. 

kód: 500021, cena 152,-Kč/5,87€

Shedite Noir - Kouzelný sen

shedite-noir-kouzelny-sendoplněk stravy, 

45g - 30sáčků/1,5g

Z burjatštiny se slovní spojení «Shedite Noir» překládá jako «kouzelný sen». Hluboký, klidný a síly obnovující spánek pomůže navodit právě fytočaj «Shedite Noir».

kód: 500028, cena 164,-Kč/6,33€

 

Kuril Sae - Kurilský čaj - žaludeční

kuril-saedoplněk stravy, 45g - 30sáčků/1,5g   

Kurilský čaj - tak na Sibiři pojmenovali skupinu rostlin, ke které patří i mochna křovitá. Původ tohoto názvu souvisí s obdobím, ve kterém ruští námořníci a rybáři objevovali a dobývali východní oblasti Ruska, včetně dálného Kurilského souostroví. Namísto obvyklého čaje používali listy a květy těchto rostlin, které se vyznačují příjemnou chutí i vůní. Časem se ukázalo, že tento «Kurilský čaj» podporuje i normalizaci trávení.

kód: 500022, cena 152,-Kč/5,87€

Sagaan Kharaasky - Bílá vlaštovka

bila-vlastovka-cajdoplněk stravy,

45g - 30sáčků/1,5g 

Fytočaj «Sagaan Kharaasky» je určen pro posílení ženského organizmu a v překladu z burajtštiny značí «Bílá vlaštovka». Burjatská pověst praví, že žena, která spatří bílou vlaštovku, zůstane navždy mladá.

kód: 500023, cena 155,-Kč/5,98€

Camellia Sibirica se zlatým kořenem

sibirske-caje-camellica-sibiricadoplněk stravy,

15sáčků/3g v pyramidkách

Čaj černý. Povzbuzující a tonizující účinky sibiřského zlatého kořene, neboli rozchodnice růžové (Rhodiola rosea), spolu s mocně působící chutí a vůní hřebíčku a zeleného pomeranče vás zahřejí a obdaří vás příjemnými pocity a energií po celý denRučně sbírané části bylin v tomto exkluzívním prvotřídním čajovém nápoji uchovávají jak svou přírodní sílu a energii, tak původní přírodní chuť i aroma.

kód: 500018, cena 241,-Kč/9,32€

Camellia Sibirica

xamellica-sibirica-s-kurilskym-cajem

Ručně sbírané celistvé části rostlin uchovávají v tomto čajovém nápoji svou původní přírodní formu a maximální koncentraci éterických silic, které nápoji dodávají osobitou chuť a aroma. Složení čajového nápoje je zvoleno tak, aby byl zajištěn efekt dvojí chutě. Při prvním spaření se projeví jedna chuť, při opakovaném zalití jiná chuť i vůně.

Balení v pyramidových sáčcích umožňuje nápoji dodatečně rozvinout výraznou, plnou a velice jemnou vůni sibiřských bylin. Zdraví ještě nikdy nebylo tak chutné! Dvojí chuť – dvojí užitek!

doplněk stravy,15sáčků/3g v pyramidkách

kód: 400934, cena 241,-Kč/9,32€

Essentials by Siberian Health. Fireweed and meadowsweet 

 "IVAN"

Doplněk stravy 20 sáčků po 1,5 g   

Čaj Essentials by Siberian Health. Fireweed and meadowsweet obsahuje směs bylin, odvarů a nálevů, která se je již dlouhá léta používají v Sibiři: vrbovka,  dobromysl, třezalka, tužebník,listy černého rybízu, a plody maliníku. Vyzkoušejte čaj sami a nabídněte ho svým blízkým a přátelům!

  • Opravdová chuť tajgy a vůně bez kofeinu a umělých přísad.
  • Užitečná náhrada obyčejnému čaji.
  • Obsahuje pětkrát více antioxidantů a má mnohem pestřejší škálu dalších užitečných látek.
  • Celková hydratace organismu místo dehydratace v důsledku močopudného efektu kofeinu.
  • Detoxikace místo přebuzení

Nebarví zubní sklovinu a nevyvolává návykovost

kód: 500202, cena 89,-Kč/3,45€

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědumuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvětčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

01.jpg

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.