SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

Chcete žít bez omezení ? Pak tělu dodejte jód...

Nedostatek jódu může být zodpovědný za mnohé potíže.

 Bez této látky nemůže správně fungovat štítná žláza.

Hormony, které vytváří,  jsou nezbytné pro celou řadu procesů v těle. Stimulují fyzickou a duševní aktivitu, účastní se procesů metabolizmu růstu, regenerace a také sexuálního života.  

Ovlivňují vývoj pohybové soustavy a mozku v raných fázích vývoje, a proto může jejich nedostatek negativně ovlivnit inteligenci.

Bez jódu se zastavuje vytváření energie, přerušují se procesy růstu a vývoje, rapidně se zrychlují procesy stárnutí celého organismu.

Významnou úlohu má na regulaci rychlosti tělesného metabolismu. Nízká hladina může zapříčinit obezitu, mentální i poruchy růstu, špatné prokrvení končetin, únavu i zácpu. Navenek má jeho nedostatek největší vliv právě na zvětšení štítné žlázy, projevuje se jako vole (struma).

MOŘSKÉ RYBY.jpg

Většina z nás žije daleko od moře a prakticky nekonzumuje mořské produkty.

A přitom je to jediný hodnotný zdroj jódu.

Jód přijímáme potravou, množství se odvíjí od toho, kolik se tohoto minerálu nachází v půdě. Vnitrozemí, u nás je přirozených zdrojů velmi málo. Proto se tento problém řeší průmyslovým jódováním, přidáváním prvku do kuchyňské soli, ta se používá ke zpracování masa a mléčných výrobků.

Řeklo by se, že v potravě ale i dalších dostupných doplňků co obsahujících jód máme dost. Pozor by se mělo dát na příliš velkou konzumaci některé brukvovité zeleniny, znemožňují využití štítnou žlázou a také na léky obsahující deriváty sulfonylurey, který vstřebávání brání.

Dále s výběrem produktů, většina obsahuje pouze samotný jód a řada z nich také jód v neorganické podobě.

Jód sám o sobě se nedokáže vstřebávat do těla natož, aby řešil svůj nedostatek.

Rozhodně potřebuje pomocníky jako je selen s podporou dalších rostlinných extraktů.

řasy.jpg

Minerál selen

přispívá k normální funkci imunitního systému, pomáhá zabudovat jód do hormonů štítné žlázy.

chaluha.jpg Chaluha bublinatá

Podporuje správnou funkci štítné žlázy a i další žlázy s vnitřní sekrecí. Zrychluje metabolismus, napomáhá snižování tělesné hmotnosti. Normalizuje činnost střevního traktu, trávicích enzymů. Pozitivně působí na produkci hormonů. Prospěšná je při zánětech kloubů a revmatismu.

rozchodnice růžová.jpg Rozchodnice růžová

Je považována za tonikum zlepšující celkový fyzicky i psychicky zdravotní stav, zvyšuje sexuální vitalitu, přímo léčí nemocí jater, popáleniny, rakovinu, zlepšuje paměť a zvyšuje celkovou imunitu. Působí adaptogenně na organismus, působí antioxidačně, udržuje zdraví srdce a cévního systému. Podporuje krevní oběh a má vliv na trávicí systém.

kozinec blanity.jpg Kozinec blanitý

Posilňuje imunitní systém. Má antibiotické a antivirové účinky. Podporuje krvetvorbu, dodává svalům energii, regeneruje tkáně, zahřívá svaly a následně umožňuje nárůst svalové hmoty. Rozšiřuje cévy, snižuje krevní tlak, zlepšuje prokrvení  kůže, zrychluje krevní oběh a posiluje srdeční sval. Povzbuzuje silné pocení  a ulevuje při zadržování tekutin, je močopudný. Navíc léčí záněty ledvin a odstraňuje bílkovinu z moči
Bylina je velmi dobrým antioxidantem a imunostimulátorem, zvyšuje odolnost  a vitalitu organismu. Chrání jaterní buňky před toxickými vlivy, ale také  brání tukové degeneraci jater.

Chcete žít bez omezení?

Změňte jídelníček, zapojte byliny a žijte plnohodnotný život!

Sibiřské zdraví vám pomůže!

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

obr katalog.jpg

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědomuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvědčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.