SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

MASÁŽNÍ OLEJE

Neobsahuje škodlivé kosmetické komponenty, jako jsou sulfáty, ftaláty, parabeny, minerální oleje, syntetické aromatizátory a barviva a další… 

Netestováno na zvířatech.

 Osvěžující masážní olej 

zahřívací-masážní-olej

Objevte mimořádné teplo a energii éterických olejů ze sibiřského smrku, citrónové trávy a máty, které mají silný revitalizační účinek. Díky tomuto oleji zažijete skutečný zážitek opravdových lázní, který povzbudí tok krve, osvěží vaše celé tělo a unaveným nohám dodá pocit lehkosti.

Výživné rostlinné složení: éterické oleje citronové trávy a máty, éterické oleje smrku a mateří- doušky; olej ze zelené kávy a lískového ořechu.

100ml, kód: 401832, cena 182,-Kč/7,02€

Zahřívací masážní olej 

zahřívací-masážní-olej

Povzbuzující směs kafru, kajenského pepře, zázvoru, šalvěje a dalších přírodních éterických olejů a výtažků.

Ozvlášť skvělý jako úleva při bolestech, při ošetření těžkých nohou a bolestech svalů. Podporuje klidný spánek. Původně navržen jako masážní olej pro sportovce. Výživné rostlinné složení: olej z červeného pepře a vanilky, éterické oleje zázvorovníku a  skořicovníku; éterické oleje šalvěje muškátové, vousatky draslavé a mandarinkovníku. 

100ml, kód: 401833, cena 182,-Kč/7,02€

Relaxační masážní olej

zahřívací-masážní-olej

Tato bohatá směs levandule, sibiřského jetele, rozmarýnu a dalších přírodních éterických olejů a výtažků během masáže uvolňuje smysly a uklidňuje  tělo. Masáž tímto relaxačním olejem pomáhá odstraňovat napětí a způsobuje, že celé tělo prostoupí pocit zklidnění.

Výživné rostlinné složení:éterický levandulový olej; éterické oleje máty a santalového dřeva; výtažek z jetele; sezamový olej.

100ml, kód: 401834, cena 182,-Kč/7,02€

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědomuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvědčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

obr katalog.jpg

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.