SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

PÉČE O NOHY

Neobsahuje škodlivé kosmetické komponenty, jako jsou sulfáty, ftaláty, parabeny, minerální oleje, syntetické aromatizátory a barviva a další… 

Netestováno na zvířatech.

 TOP  Výjimečně účinný masážní balzám
(Koreň, Uzzur)

Balzám napomáhá při zmírnění pocitů nepohodlí rozličného charakterusnímá pocit únavy po fyzické zátěži, po námaze a při prostydnutí. Obohacený komplex extraktů bylin spolu s jedlovým olejem vykazujívýznamné hřejivé a zklidňující účinky. Obsahuje velké množství vzácných bylin z oblasti Bajkalu, které dodávají balzámu neobyčejnou sílu.

Oplývá širokým spektrem účinků:

  • aromaterapeutickými

  • hřejivými

  • tonizujícími

Báječná vůně sibiřské tajgy, proměňující jakoukoliv místnost v nedotčený koutek sibiřské přírody!

Aktivní složení: jedlový olej, kafr, éterická silice eukalyptu, borovicová smola, extrakty třezalky, mateřídoušky, čagy, dubové kůry, pivoňky, podbělu, kopřivy, chmele, bergénie,
slanobýlu chlumního, komonice bílé, anděliky lékařské, mochny husí,

250ml, kód: 401806, cena 213,-Kč/8,23€

 TOP     UYAN NOMO 
Tělový balzám s chondroitinem a organickou sírou

Obsahuje hodnotnou směs éterických silic, výtažků bylin a přírodních regeneračních látek.

Organická síra spolu s chondroitinem urychlují procesy látkové výměny v pokožce, rostlinné výtažky a oleje zklidňují a poskytují pocit pohodlí.

Аktivní složení: jedlová smola, chondroitin, organická síra, výtažky kostivalu a zábělníku, papain, komplex éterických silic (eukalyptu, jedle, rozmarýnu, kadidla - ladanu, hřebíčku).

100ml, 402579, cena: 154,-Kč/5,93€

Krém proti zápachu nohou

Tento rychle působící krém je obohacený o několik vzácných éterických olejů, včetně unikátního oleje ze sibiřské jedle, byl speciálně navržen tak, aby zanechával vaše nohy voňavě čisté, s pocitem hebkosti, svěžesti, a dodával jim pocit jemnosti a hydratace.

Výživné rostlinné složení: výtažek z kůry sibiřské vrby, olej z jehličí sibiřského smrku, olej ze sibiřské jedle, výtažek z puškvorce, olej z listů sibiřské túje

75ml, kód: 401797, cena 216,-Kč/8,35€

Tonizující krém pro dokonalost nohou (Gorkhon)
 

Přírodní krém je určen pro rychlou úlevu při pocitu tíže v nohou,pomáhá navodit dlouhodobý pocit pohodlí a lehkosti. Kombinace aktivních složek zajišťuje hydrataci a elasticitu pokožky. Éterické silice zimozelenu mají tonizační účinek, bioflavonoid hesperidin působí blahodárně na stav krevních vlásečnic pokožky.

Aktivní složení: glycerin, hydrogenované polyglyceridy sóje, olej zimozelenu, menthol.

75ml, 401804, cena: 191,-Kč/7,38€

Chladivý gel na nohy (Led, Mulhen)

Bylinný chladivý gel pomáhá sejmout pocit únavy končetin.Okamžitý pocit ochlazení a uvolňující působení éterických olejůnapomáhá rychlému odlehčení, uvolnění svalstva nohou, potlačení otoků a zklidnění křečí.

Aktivní složení: máta (menthe piperita), hřebíček (eugenia caryophyllata), heřmánek (matricaria chamomilla), pohanka (fagopyrum esculentum), majoránka (origanum majorana), eukalypt (eucalyptus globulus)

75ml, kód: 401803, cena 176,-Kč/6,78€

Regenerační gel (Tajemství lékaře)
 

Účinný soulad čistých bylinných olejů a éterických silic, sibiřského včelího propolisu a mateří kašičky zklidňuje a napomáhá regeneraci pokožky poškozené slunečním zářením, větrem, mrazem, poštípané hmyzem a i jinak poraněné.

Aktivní složení: slunečnicový olej, ricinový olej, včelí vosk, olivový olej, sezamový olej, levandulová silice, jedlová smola, jedlová éterická silice, éterická silice eukalyptu, extrakt včelí mateří kašičky, extrakt laskavce, extrakt pylů z včelích úlů, extrakt medu, extrakt listů rozmarýnu, éterická silice santálu, tokoferol.

30ml, 401802, cena: 163,-Kč/6,29€

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

obr katalog.jpg

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědomuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvědčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.