SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

SÉRIE SIBIŘSKÝ PROPOLIS

PROPOLIS:

- úžasná přírodní látka, o které je známo, že má široké spektrum preventivních opatření a ponechává si svou biologickou aktivitu po mnoho let. Vyrábí se včelami z pryskyřičných látek rostlinného původu, které shromažďují od pupenů, mladé větvičky a listí stromů, stejně jako některé byliny..

Biologické vlastnosti propolisu jsou velmi různorodé a jsou způsobeny působením všech aktivních členů jeho součástí. Složení propolisu je poměrně komplikovaný a dosud není plně znám. Mezi hlavní složky propolisu patří - a glykosidy, polysacharidy, pryskyřičné balzámy, třísloviny a flavonoidy, o kterých je známo, že mají silné antibakteriální a antivirovou aktivitu. Propolis je schopen potlačit aktivitu a zničit celou řadu mikroorganismů, včetně tuberkulózních bacilů, viry, prvoky, houby. Navíc, propolis působí pouze na buňky cizí, v žádném případě bez uvedení škodu na normální mikroflórou. Zajímavostí je, že odpor mikroorganismů propolisu nenastane, bez ohledu na dobu jeho používání. Podle mnoha vědců mají sloučeniny flavonoidů také mít stimulující vliv přímo na imunitní systém.

MALACHITOVÝ ELIXÍR 

malachitovy-elixir.jpg

doplněk stravy

Elixír s vysoce aktivní propolisovou emulzí, získanou z nejčistšího propolisu, pocházejícího z Horského Altaje. Je vytvořen na bázi prastarých sibiřských receptur a obohacen extrakty planě rostoucích sibiřských bylin.

Malachitový elixír vykazuje všechny prospěšné účinky propolisu, avšak díky přídavkům bylin je určen zvláště pro podporu skvělé kondice a pro uchování krásy žen.

100ml, kód:400242, cena 227,-Kč/8.74

 

STŘÍBRNÝ ELIXÍR

stribrny-elixir-sibirsky-propolis.jpg TOP PRODUKT

doplněk stravy

Propolis, jak je všeobecně známo,  je jedním z nejúčinnějších produktů, které pomáhají vzdorovat různým infekčním faktorům. Stříbrný elixír obsahuje tento přírodní produkt ve vysoké koncentraci a ve formě lehce stravitelné propolisové emulze. V kombinaci se vzácnými sibiřskými bylinami, které jsou součástí elixíru, umožňuje doplňkově zvýšit obranné síly i schopnosti organizmu.

Stříbro - nejoblíbenější z drahých kovů, které bylo používáno od starověku. Všichni to ví. Ale jen v moderních podmínkách je prokázáno, že jen několik miliardtin gramu stříbra stačí čistit jeden litr vody z potenciálně nebezpečných mikroorganismů.

Již v 3000 př.nl v Číně, Persii a Egypt byly známé léčebné vlastnosti stříbra. Staří Egypťané, například aplikovali stříbrný talíř  na rány, aby  zajistili jejich rychlé hojení.

100ml, kód: 400243, cena 227,-Kč/8.74

ZLATÝ ELIXÍR

sibirsky-propolis-zlaty-elixir.jpgdoplněk stravy

Zlatý elixír série "Sibiřský propolis" je elixír s vysoce aktivní propolisovou emulzí pro zvýšení celkového tonusu a kondice, jak duševní, tak fyzické. Receptura vychází z pradávných sibiřských lektvarů a je obohacena vzácnými planě rostoucími bylinami z Horského Altaje. Vyznačuje se nezapomenutelnou chutí a vůní sibiřské tajgy!

Aktivní látky: pitná voda, přírodní med, propolis, v pitné vodě rozpuštěné suché extrakty: extrakt kořene parchy saflorové - maralového kořene (Leuzea carthamoides DS), extrakt natě světlíku lékařského (Euphrasia officinalis L.), extrakt natě kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.), extrakt květů měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), extrakt natě jetele lučního (Trifolium pratense L.), extrakt kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus Fish. Bunge), extrakt plodů hlohu altajského (Crataegus altaica Long. Lange)

100ml, kód: 400241, cena 227,-Kč/8.74

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědumuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvětčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

01.jpg

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.