SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

Siberian Super Natural Sport BCAA Complex

Složení:
BCAA (amino komplex: L-leucin, L-isoleucin, L-valin); Celulózа (a.) (E460); Sodné, draselné a vápenaté soli mastných kyselin, hořečnaté soli mastných kyselin (E470); Povlak tablet: Polyvinylalkohol (E 1203); Polyethylenglykol (PEG 6000) (E1521); Talek (E553b)
Obsah v 6 tabletách:
BCAA (amino komplex: L-leucin, L-isoleucin, L-valin) 5340 mg; L-leucin 2400 mg; L-isoleucin 1200 mg; L-valin 1200 mg; Celulózа (a.) (E460) 600 mg; Sodné, draselné a vápenaté soli mastných kyselin, hořečnaté soli mastných kyselin (E470) 60 mg; Povlak tablet 180 mg: Polyvinylalkohol (E 1203) 86,4 mg; Polyethylenglykol (PEG 6000) (E1521) 57,6 mg; Talek (E553b) 36mg

Způsob použití: 6 tablet denně před tréninkem v průběhu intenzivních sportovních aktivit.

Upozornění: Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Individuální nesnášenlivost koponentu biologicky aktivního doplňku stravy.  Před užíváním se doporučuje lékařská konzultace. Přípravek musí byt uchováván mimo dosah děti! Nepřekračujte doporučené dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Slouží jako doplněk denního doporučeného přisunu vitaminu. Neobsahuje lepek ani laktózu. Doba použitelnosti je vyznačena na obalu. Uchovávejte na chladném a suchem miste při pokojové teplotě do 25 stupně Celsia.

ZDRAVÍ je nejcennější dar co každý má. Toto ví každý jen si většina neuvědomuje jak se doba změnila. Podíváme-li se kolem sebe, vidíme vše co organismu škodí.

Možná i já bych byla mezi tou většinou, kdyby moje maličké dcery nebyly často nemocné. Věděla jsem, že antibiotikum jim pomalu oslabuje imunitu, že toto není cesta ke zdraví.

Obrátila jsem se tedy na přírodu! Před xx lety byla jenom příroda, nezradila ani teď. Od 2001 se věnuji zdraví, vyzkoušela jsem a poznala hodně potravinových doplňků i když nějakou práci v těle určitě udělaly, tak pro mne to bylo stále málo, aby řekla

"To je to pravé, to je zázrak"

Video o Sibiři mě očarovalo. Krutá, drsná příroda, planě rostoucí rostliny musí úplně každého o síle přesvědčit i kdyby se staral o zdraví několik roků.

Po zkušenostech teď nedám dopustit na výrobky Sibiřského zdraví. 

Ráda každému poradím kudy vede cestičku ke zdraví. 

Staň se klientem !!

  • ZÍSKEJ KLIENTSKOU KARTIČKU ZDARMA
  • Získej 10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% - při celkovém nákupu na 100 bodů (cca.3000,-Kč) za měsíc 

 Více výhod a více dárků 

  • Nakupuj za výhodnější cenu až o 40%  v pravidelných měsíčních akčních nabídkách nebo v mimořádných slevách. 

ŽÁDNÉ POVINNÉ NÁKUPY.

ŽÁDNÉ POPLATKY. 

obr katalog.jpg

E-booku dává každému povel "STOP!!"

Zastavit se v moderní době a podívat se kolem sebe.

Přiznat barvu "(ne) KUPUJI ZAJÍCE V PYTLI ?"

Už nepřemýšlej klikni "STÁHNOUT  E-BOOK  ZDARMA"  

a hned budeš mít jasno!!!

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.