SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

SportovecDnes je na trhu sportovní výživy velký výběr různých proteinů, každý slibuje, že pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků. 

Siberian Super Natural Sport

se svými výrobky uspokojí každého, jak pro dlouhé a výbušné tréninky, tak pro atlety, pro tvarování postavy a hlavně i profesionální sportovce.

Nedostatek jódu může být zodpovědný za mnohé potíže.

 Bez této látky nemůže správně fungovat štítná žláza.

Hormony, které vytváří,  jsou nezbytné pro celou řadu procesů v těle. Stimulují fyzickou a duševní aktivitu, účastní se procesů metabolizmu růstu, regenerace a také sexuálního života.  

Ovlivňují vývoj pohybové soustavy a mozku v raných fázích vývoje, a proto může jejich nedostatek negativně ovlivnit inteligenci.

6.jpg

Lidské oko je orgán zraku, neuvěřitelně složitý systém, je naším nejcennějším smyslem, který umožňuje člověku vidět. Oko patří k nejpohyblivějším orgánům v těle.

Více než 80% informací, které člověk získává z vnějšího prostředí, mu zprostředkovává zrak. Až 60% všech nervových vláken vstupujících do mozku tvoří vlákna výstupních signálů sítnice.

Uvádí se, že ČR je na prvním místě

v rakovině tlustého střeva.

Ve střevech se ukládají nestrávené zbytky potravy a další škodlivé toxické látky.

Vše co je tělu cizí znemožňují správné vstřebávání a vylučování. Vše se ukládá uvnitř organismu a umožňuje vznik zánětů.

Člověka středního věku má v sobě několik kilogramů nánosů škodlivých toxických látek, což je jen otázka času, kolik tělo zvládne než řekne „A dost !“

Vlivem špatnému životnímu stylu (nekvalitních průmyslově zpracovaných potravin, kosmetických přípravku….) trpí v dnešní době velká populace poruchou chemických procesů v buňkách. Rychlost přeměn v těchto procesech v živých buňkách a jejich neustálé opakování je možně jen s pomocí enzymů. 

Cholesterol je látka, která je součástí každé naší buňky, přirozeně se vyskytujícím tukem, který je pro zdraví zcela nezbytný.

Je důležitou součástí buněčných membrán, prekurzorem mužských i ženských pohlavních hormonů a steroidních hormonů, účastní se tvorby žlučových kyselin, které jsou nezbytné pro trávení tuků a v kůži se po pobytu na sluníčku přeměňuje na vitamín D.

Zákazník se slevou

Nakupuj chytře !!

  • Získej 5-10% trvalou slevu 
  • Cashback 25% 
obr katalog.jpg

E-ook zdarma

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.