SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

BODY COMPLIMENT

Koncentrát při cellulitidě

Molekulový komplex X50 Silhouette, jehož základem jsou organické kyseliny a výtažek z hroznatce (Coccoloba), účinně potlačuje proces syntézy nových tukových buněk v podkožní tukové tkáni, zejména v oblastech s nadbytečným ukládáním tuku, pro které jsou typické právě nerovnosti pokožky. Pravidelná aplikace koncentrátu zlepšuje látkovou výměnu v tkáních, optimalizuje siluetu, vrací pokožce pevnost a vyhlazuje příznaky celulitidy.

Způsob použití:  Aktivním masážním pohybem aplikovat v čisté formě na čistou pokožku problémových partií. Pro větší elasticitu pokožky smíchejte s jakýmkoli oblíbeným krémem a aplikujte na celé tělo.

Neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, minerální oleje, syntetická barviva a aromatizátory. 

100ml kód: 403031 426,-Kč/16,46€    VÝROBEK SE INOVUJE

Olej pro tvarování těla s molekulou duo pepper slim

Komplex aktivních látek kajenského a brazilského pepře zrychluje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu v tkáních a krevní oběh. Pravidelné používání oleje snižuje viditelné projevy nerovnosti pokožky, činí ji pevnější a vypnutější.

Způsob použití: Intenzivními masážními pohyby aplikujte olej na čistou pokožku celého těla nebo na jednotlivé oblasti. Během masáže přidávejte olej dle potřeby.

Neobsahuje sulfáty, parabeny, ftaláty, minerální oleje, syntetická barviva a aromatizátory.

150ml kód: 403035 351,- Kč/13,55€     VÝROBEK SE INOVUJE

Aktivní složení: ricínový a kokosový olej, makadamový olej, oleje meruňkový, mandlový a mátový, éterická silice červeného pepře, výtažek pepřovce brazilského, éterické silice levandule, šalvějový olej, výtažek lístků rozmarýny, silice pelargónií, jalovce, rozmarýny. 

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.