SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

DETOXIKACE  -  ZÁKLAD ZDRAVÍ

Doplněk stravy Prameny čistoty

je patentem chráněný systém očisty na buněčné úrovni

  • očista mezibuněčného prostředí
  • vnitrobuněčná očista
  • antioxidační ochrana buněk

Představuje principiálně nový systém komplexní očisty organismu na buněčné úrovni

Na rozdíl od většiny současných produktů s čisticím účinkem se doplněk stravy “Prameny čistoty” skládá ze třech vzájemně se doplňujících formulí, které efektivně využívají všech tří hlavních mechanismů očisty vnitřního prostředí organismu.


Člověk je nedílnou součástí přírody, proto každá buňka našeho organismu reaguje citlivě na jakékoli změny stavu životního prostředí. Bohužel většina z nás žije daleko od nedotčených koutů přírody, v prostředí plném četných chemických látek pronikajících do organismu stravou, vodou, vzduchem, který dýcháme…
Proto v současných městských podmínkách nevyhnutelně dochází k zamoření vnitřního prostředí organismu.
.

Prameny čistoty

prameny-cistotyformule 1, 2, 3 (3x 60kapslí)

doplněk stravy

Patentem chráněný systém očisty na buněčné úrovni

 

Užívá se po dobu 2-3 měsíců, kúra se aplikuje 2-3x ročně.

První formule «Pramenů čistoty» je tvořena komplexem látek, získaných z bylin, napomáhajících očistě mezibuněčného prostoru.

Druhá formule «Pramenů čistoty» podporuje očistu vnitřního prostředí v buňkách.

Třetí formule «Pramenů čistoty» je složitým komplexem antioxidantů rostlinného, živočišného a minerálního původu.

Tyto jedinečné přírodní sloučeniny chrání buňky před volným kyslíkem a dalšími nebezpečnými látkami. Ostatně, je zjevná souvislost mezi příjmem v potravě jednotlivých složek «Pramenů čistoty», jakými jsou vitamíny A, E a C, zinku, mědi, selénu a manganu, a obranou před poškozením oxidací DNA, bílkovin a lipidů.

3x60 kapslí, kód: 400753, cena 766,-Kč/29,56

Systém trojité podpory látkové výměny

V roce 2013 byl produkt společnosti Sibiřské zdraví  PRAMENY ČISTOTY díky použití moderních technologií a doplňkových biologicky aktivních složek, podstatně obnoven.

Prameny čistoty jsou stále v prodeji, je tedy možnost výběru!

Zásadní rozdíl nového výrobku s názvem Renaissance Triple Set od jeho předchůdce (Prameny Čistoty) spočívá v použití standardizovaných rostlinných výtažků. Systém Renaissance Triple Set se liší vysokou biologickou aktivitou, obsahuje kvalitní rostlinné složky v nezbytném dávkování. 

Renaissance Triple Set

detox-renaissance-triple-set

Systém trojité podpory látkové výměny

Doplněk stravy

Formulka první je kombinací bylinných extraktů. Heřmánek podporuje metabolizmus tuků a fenykl podporuje funkce trávení.
Šalvěj, součást formulky druhé, též podporuje trávení.
Formulka třetí je kombinací komponent rostlinného a minerálního původu. Stopové prvky – selén, měď a mangan, spolu s vitamíny C, E a B2 podporují obranné schopnosti buněk proti oxidačnímu stresu.

V buňkách probíhají metabolické pochody zajišťující energii pro celý organizmus.Vitamíny B1 a B6, spolu s vápníkem, mědí a manganem podporují normální tělesné funkce. V buňkách probíhá též metabolizace dalších podstatných prvků, které každodenně vstupují do organizmu spolu s potravou.
Vitamín B6 spolupůsobí při normálním metabolizmu bílkovin a uhlovodanů.Vitamíny A a B2 spolupůsobí při normálním metabolizmu železa. Zinek prospívá normální funkci imunitního systému.Vápník podporuje normální funkci trávicích enzymů. Vitamíny B2, B6 a C spolupůsobí při potlačení pocitu únavy a snižují unavitelnost.

3x60 kapslí, kód: 500032, cena 1219,-Kč/47,04

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.