SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

Masážní oleje se sílou Sibiře.

Ekokomponenty: čistota v každém gramu

V našich výrobcích nenajdete sulfáty, ftaláty, parabeny, minerální oleje, syntetické aromatizátory a barviva a další…

 TOP  Výjimečně účinný masážní balzám
(Koreň, Uzzur)

Balzám napomáhá při zmírnění pocitů nepohodlí rozličného charakterusnímá pocit únavy po fyzické zátěži, po námaze a při prostydnutí. Obohacený komplex extraktů bylin spolu s jedlovým olejem vykazujívýznamné hřejivé a zklidňující účinky. Obsahuje velké množství vzácných bylin z oblasti Bajkalu, které dodávají balzámu neobyčejnou sílu.

Oplývá širokým spektrem účinků:

  • aromaterapeutickými

  • hřejivými

  • tonizujícími

Báječná vůně sibiřské tajgy, proměňující jakoukoliv místnost v nedotčený koutek sibiřské přírody!

250ml, kód: 401806, cena 213,-Kč/8,23€

Péče o nohy. Sibiřské bylinné balzámy

 Osvěžující masážní olej 

osvěžující-masážní-olej

Objevte mimořádné teplo a energii éterických olejů ze sibiřského smrku, citrónové trávy a máty, které mají silný revitalizační účinek. Díky tomuto oleji zažijete skutečný zážitek opravdových lázní, který povzbudí tok krve, osvěží vaše celé tělo a unaveným nohám dodá pocit lehkosti.

Výživné rostlinné složení: éterické oleje citronové trávy a máty, éterické oleje smrku a mateří- doušky; olej ze zelené kávy a lískového ořechu.

100ml, kód: 401832, cena 182,-Kč/7,02€

Zahřívací masážní olej 

zahřívací-masážní-olej

Povzbuzující směs kafru, kajenského pepře, zázvoru, šalvěje a dalších přírodních éterických olejů a výtažků.

Ozvlášť skvělý jako úleva při bolestech, při ošetření těžkých nohou a bolestech svalů. Podporuje klidný spánek. Původně navržen jako masážní olej pro sportovce. Výživné rostlinné složení: olej z červeného pepře a vanilky, éterické oleje zázvorovníku a  skořicovníku; éterické oleje šalvěje muškátové, vousatky draslavé a mandarinkovníku. 

100ml, kód: 401833, cena 182,-Kč/7,02€

Relaxační masážní olej

relaxační-masážní-olej

Tato bohatá směs levandule, sibiřského jetele, rozmarýnu a dalších přírodních éterických olejů a výtažků během masáže uvolňuje smysly a uklidňuje  tělo. Masáž tímto relaxačním olejem pomáhá odstraňovat napětí a způsobuje, že celé tělo prostoupí pocit zklidnění.

Výživné rostlinné složení:éterický levandulový olej; éterické oleje máty a santalového dřeva; výtažek z jetele; sezamový olej.

100ml, kód: 401834, cena 182,-Kč/7,02€

❤ Přírodní kosmetické výrobky obsahující léčivé sibiřské byliny s biologicky aktivní sílou si objednejte přímo od výrobce na oficiálních stránkách Siberian Wellness.

Ve výrobcích nenajdete sulfáty, ftaláty, parabeny, minerální oleje, syntetické aromatizátory a barviva a další…

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.