SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

ŠETRNÁ PÉČE O SRDCE A CÉVY 

Lymphosan C balance

lymphosan-fbeauty-zensky

doplněk stravy s vlákninou a bylinnými extrakty

Lymphosan C Balance – zdroj několika druhů rozpustné vlákniny ve formě rostlinných sorbentů. Přípravek je obohacen extrakty zeleného čaje a hložinek – plodů hlohu.

90g, kód: 500043, cena 340,-Kč/13,11

 

SynchroVitals III

synchrovital-srdecnidoplněk stravy 

Dvoufázový komplex přírodních látek

pro normální metabolismus srdečně-cévní soustavy

Rovnovážná kompozice biologicky aktivních látek, které se účastní funkcí srdečně-cévní soustavy. Kupříkladu, omega-3 polynenasycené mastné kyseliny napomáhají vyrovnání normálních hodnot tepenného tlaku a vitamíny A, E a C chrání lipidy (včetně cholesterolu) před působením oxidačních procesů.

Vitamín C se také účastní normální syntézy kolagenu a podpory normálních funkcí krevních cév.

150 kapslí, kód: 500072, cena 554,-Kč/21,39

obsahuje 2 formule - ranni a večerni

PULSE BOX

Vitamíny B6, B12 a kyselina listová spolupůsobí při normálním metabolizmu homocysteinu. Komplex koncentrovaných ethylesterů triglyceridů a volných omega-3 kyselin podporuje normální činnost srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.

Způsob použití: Dospělí by měli užívat jeden balíček (1 kapsli komplexu č.1, 1 kapsli komplexu č.2, 1 kapsli komplexu č.3) během jídla nebo zapít vodou.

Doplněk stravy, 30 balení po 3 kapslí 

Kód: 500443, cena 528,-Kč/20,36

TETRALDIOL

doplněk stravy

Jakákoliv bílkovinná strava (maso, mléčné výrobky, ryby, luštěniny) je tvořena aminokyselinami, nezbytnými pro normální funkce lidského organizmu. Nejdůležitější z nich je aminokyselina metionin. Její zvláštnost spočívá v tom, že se vstřebává pouze prostřednictvím vytvořeného meziproduktu - homocysteinu.

Právě z homocysteinu se v organizmu tvoří metionin a také další neobyčejně důležitá látka - S-adenosil-L metionin. 

Takto je v lidské krvi neustále přítomno určité množství homocysteinu. Samozřejmě, jeho množství je přísně kontrolováno organizmem, neboť vysoká hladina této látky v krvi je nežádoucí. V tomto smyslu je možné přirovnat homocystein k známější organické sloučenině - k cholesterolu.

Novátorský přípravek Tetrardiol® obsahuje vitamínovo-minerální kompozici, která je zvláštní kombinací přírodních látek, stimulujících procesy, vedoucí k zneškodnění homocysteinu a zamezující nebezpečnému vzestupu jeho hladiny.

30kapslí, kód: 400924, cena 483,-Kč/18,63

Omega-3 concentrate and lycopene

omega3-trimegavitalsDoplněk stravy 

Komplex koncentrovaných ethylesterů omega-3 kyselin podporuje normální činnost srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Produkt je také obohacen přírodním lykopenem.

30 kapslí, kód: 5FP183, cena 370,-Kč/14,26€

Siberian linseed oil and omega-3 concentrate

omega3-trimegavitalsDoplněk stravy 

Lipidový komplex je zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin ve formě rybího tuku a lněného oleje. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny (kyselina eikosapentaenová-EPA a kyselina dokosahexaenová-DHA) podporují normální srdeční funkce. Složení přípravku je doplněno vitamínem E, který podporuje účinnou ochranu buněk před oxidačním stresem.

30 kapslí, kód: 500062, cena 381,-Kč/14,72€

ZLATÝ ELIXÍR

sibirsky-propolis-zlaty-elixir.jpgdoplněk stravy

Zlatý elixír série "Sibiřský propolis" je elixír s vysoce aktivní propolisovou emulzí pro zvýšení celkového tonusu a kondice, jak duševní, tak fyzické. Receptura vychází z pradávných sibiřských lektvarů a je obohacena vzácnými planě rostoucími bylinami z Horského Altaje. Vyznačuje se nezapomenutelnou chutí a vůní sibiřské tajgy!

150ml, kód: 400521, cena 355,-Kč

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.