SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

SPA Collection. Kosmetika

Dopřejte si luxusní salonní péči bez opuštění domova!

1.jpg
Cukrový tělový peeling "Cedr & jablko"

Jemný peeling s cukrem a drcenými skořápkami piniových ořechů obnovuje pokožku, dodává ji pocit svěžesti a hebkost! Úžasné bambucké máslo a pistácie mají vynikající hydratační vlastnosti, cenný cedrový olej dokonale vyživuje a obohacuje vitamíny. Jedlový olej, který je součástí složení, je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít pružnou a zářivou pokožku, protože prostředky s jedlovým olejem stimulují tvorbu kolagenu a zvyšují pružnost pokožky.

100ml, kód: 410015 cena 188,-Kč/ 7.26€ 

Péče o tělo

Bylinné hydratační tělové mléko "Cedr & jablko"

Bylinné hydratační tělové mléko s jemným složením se dokonale vstřebává, změkčuje a zvlhčuje pokožku a dodává jí hladkost. Jablečná šťáva osvěžuje pokožku, tonizuje ji a zlepšuje pružnost, vzácný cedrový olej dokonale vyživuje. Po aplikaci zůstává tělo voňavé po plodech ušlechtilého cedru a šťavnatého jablka!

 

250ml, kód: 410018 cena 204,-Kč/ 7.87€ 

Péče o tělo

Sprchový gel na ruce a tělo "Cedr & jablko"

Krémový sprchový gel s vůní šťavnatého jablka a ušlechtilého cedru vám dodá dobrou náladu již brzy rano! Jemné složení s bylinnými přísadami zajišťuje efektivní zotavení a dokonalé obnovení pokožky, vrací jí krásu a zdravý vzhled.

250 ml, kód: 410021, cena 188,-Kč/ 7.26€

 

Péče o tělo

2.jpg
Cukrový tělový peeling "Lesní jahoda & zelený čaj"
 

Jemný peeling s cukrem a drcenými semínky z lesních jahod dodává pokožce nepřekonatelnou hebkost. Smyslná vůně lesních jahod zdůrazněná osvěžujícími tóny zeleného čaje mění péči o pokožku v jedinečné potěšení! Výtažky z nažek z lesních jahod dokonale vyživují pokožku a dodávají jí zářivý vzhled. Každodenní péče s použitím produktů na bázi lesních jahod je klíčem k dokonalosti vaší pokožky!

 

100ml, kód: 410016, cena 188,-Kč/ 7.26€

Péče o tělo

Bylinné hydratační tělové mléko "Lesní jahoda & zelený čaj"

Proměňte péči o pokožku v opravdové potěšení! Lehké tělové mléko zjemňuje a vyživuje pokožku, dává ji vůni smyslných lesních jahod a osvěžujícího zeleného čaje. Jádrem výrobku jsou luxusní bambucká a pistáciová másla, tonizující výtažky z listů zeleného čaje a výtažky z lesních jahod a malin, které mají vynikající hydratační a výživné vlastnosti.

 

250ml, kód: 410019cena 204,-Kč/ 7.87€ 

Péče o tělo

Sprchový gel na ruce a tělo "Lesní jahoda & zelený čaj"

Krémový gel s hedvábnou strukturou a smyslnou vůní zralých lesních jahod se mísí s osvěžujícími tóny zeleného čaje. Efektivně odstraňuje nečistoty, dodává pokožce zářivý vzhled a posiluje její pružnost!

250 ml, kód: 410022, cena 188,-Kč/ 7.26€

 

Péče o tělo

Péče o ruce. SPA Collection.

Krém na ruce "Mladý oves & rýžový olej"

Krém na ruce Mladý oves a rýžový olejNeuvěřitelně jemná vůně. Krém s jemnou texturou a jemnou vůní dodává pokožce rukou příjemné pocit, výživu a intenzivní hydrataci. Vitamin PP stimuluje obnovu pleti, zvyšuje syntézu kolagenu, vrací přirozenou hladkost a pružnost pokožky. Krém se stane nepostradatelným společníkem na cestách, v práci i doma.

75 ml, kód: 411168, cena 107,-Kč

Péče o ruce

Krém na ruce "Tymián & šalvěj"

Krém na ruce Mladý oves a rýžový olejSvěží, chutná vůně divokého tymiánu a muškátového šalvěje.

Krém s jemnou texturou a jemnou vůní dodává pokožce rukou příjemné pocit, výživu a intenzivní hydrataci. Vitamin PP stimuluje obnovu pleti, zvyšuje syntézu kolagenu, vrací přirozenou hladkost a pružnost pokožky.

75 ml, kód: 411169, cena 107,-Kč

Péče o ruce

Krém na ruce "Malina & sporýš"

Krém na ruce "Malina & sporýš"Zářící vůně jahodovo-citrusových šťavnatých malin a čerstvého sporýše.

Krém s jemnou texturou a jemnou vůní dodává pokožce rukou příjemné pocit, výživu a intenzivní hydrataci. Vitamin PP stimuluje obnovu pleti, zvyšuje syntézu kolagenu, vrací přirozenou hladkost a pružnost pokožky.

75 ml, kód: 411170, cena 107,-Kč

Péče o ruce

❤ Přírodní kosmetické výrobky obsahující léčivé sibiřské byliny s biologicky aktivní sílou si objednejte přímo od výrobce na oficiálních stránkách Siberian Wellness.

Ve výrobcích nenajdete sulfáty, ftaláty, parabeny, minerální oleje, syntetické aromatizátory a barviva a další…

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.