SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

ŘADA SYNCHROVITALS 

LINIE DVOUFÁZOVÝCH PŘÍPRAVKŮ,

NAPOMÁHAJÍCÍCH PODPOŘE NORMÁLNÍCH FUNKCÍ

RŮZNÝCH ORGÁNOVÝCH SOUSTAV

SynchroVitals II

synchrovitalsdoplněk stravy

s vitamínem C a bylinnými extrakty

Hodnotné bylinné výtažky přispívají k udržení denní aktivity a večer přinášejí zklidnění. Přípravek obsahuje organizmu neobyčejně prospěšný vitamín C, podporující normalizaci funkcí nervové soustavy.

Ginkgo biloba - Jinan dvoulaločný ve složení komplexu № 1 vykazuje silné antioxidantní účinky a přispívá k normalizaci krevní mikrocirkulace.

Ženšen ochraňuje před stresem a přispívá potlačení pocitů únavy. Komplex № 2 obsahuje i šalvěj (známý přírodní antioxidant) a třezalku, vyznačující se zklidňujícím působením a přispívající k ustavení emocionální rovnováhy.

60 kapslí, kód: 500071, cena 849,-Kč/32,78

obsahuje 2 formule - ranni a večerni

SynchroVitals III

synchrovital-srdecnidoplněk stravy 

Dvoufázový komplex přírodních látek

pro normální metabolismus srdečně-cévní soustavy

Rovnovážná kompozice biologicky aktivních látek, které se účastní funkcí srdečně-cévní soustavy. Kupříkladu, omega-3 polynenasycené mastné kyseliny napomáhají vyrovnání normálních hodnot tepenného tlaku a vitamíny A, E a C chrání lipidy (včetně cholesterolu) před působením oxidačních procesů.

Vitamín C se také účastní normální syntézy kolagenu a podpory normálních funkcí krevních cév.

150 kapslí, kód: 500072, cena 554,-Kč/21,39

obsahuje 2 formule - ranni a večerni

SynchroVitals IV

ostropestrec-jatra-synchrovitaldoplněk stravy s ostropestřcem mariánským a třezalkou

Ve složení dvoufázové kompozice se spojily na straně jedné léty prověřené biologicky aktivní látky a na straně druhé složky, které byly prozkoumány teprve nedávno.

Komplex № 1 obsahuje ostropestřec mariánský - zdroj silymarinu. Zmíněná látka napomáhá k vylučování toxických zplodin metabolismu z organismu a normalizaci funkcí jater. Ve druhém komplexu jsou sloučeny výtažky sibiřských bylin a rostlin, které přispívají k normalizaci metabolických procesů. Artyčok prospívá normální funkci močové soustavy, třezalka podporuje normální stav jater.

60 kapslí, kód: 500130, cena 229,-Kč/8,86 

obsahuje 2 formule - ranni a večerni

SynchroVitals V

imunita-synchrovitaldoplněk stravy  s arabinogalaktanem a bylinnými extrakty

Přípravek obsahuje komplex ResistAid™, jež je kombinací arabinogalaktanu a polyfenolů získaných z modřínu. Přípravek je saturován extrakty kořene ženšenu, listů jitrocele, šalvěje a heřmánku. Základním polysacharidem v přípravku je arabinogalaktan. Arabinogalaktan je zdrojem rozpustné vlákniny s dietetickými vlastnostmi. Vláknina podporuje normální stav trávicího traktu a žaludku, což ovlivňuje i celkovou imunitu organismu.

60 kapslí, kód: 500073, cena 510,-Kč/19,67 

obsahuje 2 formule - ranni a večerni

SynchroVitals VI

sy\nchrovitals-na-kloubydoplněk stravy s glukosamin hydrochloriden, chondroitin sulfátem a bylinnými extrakty z kůry vrby bílé, tužebníku a šípků.

Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavky.

Dvoufázový komplex přírodních látek pro normální metabolizmus kloubů

60 kapslí, kód: 500065, cena 370,-Kč/14,26

 obsahuje 2 formule - ranni a večerni

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek obsahuje kyselinu salicylovou.

SynchroVitals VII

SYNCHROVITALSdoplněk stravy - dvoufázový komplex přírodních látek pro normální metabolizmus orgánů zraku

Předložená chronobiologicky účinná kompozice obsahuje karotenoidy a antokyany z borůvek a šípků. Podporuje funkce zraku, zvláště noční vidění.

Kromě toho napomáhá odvracení následků oxidačních pochodů v sítnici očí u osob středního a vyššího věku. Je zřejmé, že příjem vitamínu A v potravě (nebo provitamínu A-karotinu) spolupůsobí při podpoře normálních funkcí zraku.

60 kapslí, kód: 500050, cena 653,-Kč/25,19 

obsahuje 2 formule - ranni a večerni

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.