SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

PŘIROZENÉ ŘEŠENÍ PRO ZBAVENÍ SE TOXINŮ

Lymphosan L Vitality

jaterni-lymphosandoplněk stravy s obsahem  celosvětově oblíbeného extraktu ostropestřce mariánského, hodnotné extrakty máty, heřmánku, tymiánu, třezalky.

Obsahuje také pektiny, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Přípravek rostlinného původu s pektinem obsahuje značné množství vlákniny, důležité pro normální funkce trávicí soustavy. Pektiny jsou jedním z druhů vlákniny, podporující normální hladinu cholesterolu v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 6 g pektinů denně.

90g, kód: 500042, cena 396,-Kč/15,30

Upozornění: Nevhodne pro osoby: citlivé na salicyláty, s vředovým onemocněním žaludku a dvanácterníku, se zvýšeným sklonem ke krvácivosti či osoby užívající léky na srážlivost krve.

Aminaj Em - Bylina života

AMINAJ-EMdoplněk stravy, 45g - 30sáčků/1,5g      

Jedním z Burjatských pojmenování pro třezalku je "Aminaj Em " což znamená bylina života. Hlavním důvodem upotřebení této byliny byl pro lid národů Burjatska její působení na játra a žlučové cesty. Proto i tomuto fytočaji byl přisouzen název Aminaj em. 

kód: 500021, cena 152,-Kč/5,87€

SynchroVitals IV

ostropestrec-jatra-synchrovitaldoplněk stravy s ostropestřcem mariánským a třezalkou

Ve složení dvoufázové kompozice se spojily na straně jedné léty prověřené biologicky aktivní látky a na straně druhé složky, které byly prozkoumány teprve nedávno.

Komplex № 1 obsahuje ostropestřec mariánský - zdroj silymarinu. Zmíněná látka napomáhá k vylučování toxických zplodin metabolismu z organismu a normalizaci funkcí jater. Ve druhém komplexu jsou sloučeny výtažky sibiřských bylin a rostlin, které přispívají k normalizaci metabolických procesů. Artyčok prospívá normální funkci močové soustavy, třezalka podporuje normální stav jater.

60 kapslí, kód: 500130, cena 229,-Kč/8,86 

obsahuje 2 formule - ranni a večerni

Selen - Selenium with siberian herbs

elevitals-selenDoplněk stravy

Je vytvořen s ohledem na specifické zvláštnosti vstřebávání selénu v organizmu.

Je obohacen vitamíny C a E, které též napomáhají ochraně buněk před oxidačním stresem. Komplex je doplňkově saturován i bylinnými extrakty (extrakty šišáku bajkalského, šípků, česneku, aceroly a borovice přímořské).

60 kapslí, kód:500031, cena 396,-Kč/15,30€

Adaptovit

doplněk stravy

Normalizovat funkce organizmu a zlepšit kvalitu života člověk může, když změní prostředí, ve kterém pobývá a tím zvýší účinnost své adaptace. Bohužel, moderní člověk mnohdy nemá tu možnost - žít v ekologicky čistých oblastech. Proto mu moderní věda nabízí jinou cestu k řešení problému: zvýšení efektivity adaptace lidského organizmu. Naštěstí, příroda sama nabídla člověku tuto možnost. Adaptogeny, obsažené v některých sibiřských bylinách, mají různé mechanizmy kladného účinku. Tyto látky jsou zahrnuty ve složení Adaptovitu, který je vskutku komplexním doplňkem stravy a ovlivňuje i adaptační mechanizmy. Extrakty leuzey, ženšenu, eleuterokoku pomáhají vyrovnat se s únavou, spolupůsobí při rychlé regeneraci po závažných fyzických výkonech, dlouhodobě podporuje vynikající kondici.

10 ml, kód: 500094, cena 298,-Kč/11,50

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.