SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

Víte kde je začarovaný kruh tzv. civilizačních nemocí?

Vlivem špatnému životnímu stylu (nekvalitních průmyslově zpracovaných potravin, kosmetických přípravku….) trpí v dnešní době velká populace poruchou chemických procesů v buňkách. Rychlost přeměn v těchto procesech v živých buňkách a jejich neustálé opakování je možně jen s pomocí enzymů. 

Již se ví, že hlavní příčinou poškozování enzymů je chemicky agresivní látka, kterou produkují naše vlastní buňky. Jmenuje se homocystein (Hcy). Pro život je stejně nezbytná, jako enzymy. Hcy se účastní biochemických procesů, které podmiňují základní životní funkce buněk (využití kyslíku, získávání energie a rozmnožování).

V krvi ho má být vždy co nejméně.

Je-li Hcy vysoký pak svoji toxicitou naruší různé biochemické procesy v organizmu a tím vznikne civilizační onemocnění

(civilizační nemoc vzniká vlivem oslabených a narušených biochemických procesů)

Hcy ničí enzymy přímo, nebo blokuje zapojení jejich kofaktorů, které doplňují enzym ve funkční jednotku. Úlohu kofaktorů plní některé vitamíny skupiny B (B6, B12, B9 - kyseliny listové) metabolizují vznikající Hcy na neškodné látky.

Nedostatek kyseliny listové a vitamínů se reakce zpomalují a Hcy se začíná hromadit v buňce. Přebytečného Hcy buňky zbavují jeho propouštěním do krve.

Tam se Hcy hromadí a začíná chronická intoxikace organismu, postiženému hrozí vznik závažných chorob.

Patří k nim žaludeční a dvanáctníkové vředy, zánětlivá onemocnění střev, revmatismus, deprese, demence včetně Alzheimerovy choroby, parkinsonismus, roztroušená skleróza, migrény, chronický únavový syndrom, poruchy plodnosti, předčasné porody, potraty, vrozené vývojové vady plodu, osteoporóza, alergie, pokles imunity, nádorová onemocnění, zvýšení hladiny škodlivého LDL cholesterolu. Jedním slovem civilizační nemoce.

"Velké rezervy jsou v prevenci,

 většinu rizik onemocnění můžeme ovlivnit sami."

Změňte jídelníček zapojte byliny a žijte plnohodnotný život!

Sibiřské zdraví vám pomůže!

Myslíte-li to se zdravím VÁŽNĚ, začněte s antiparazitní kůrou.

par.kura.web.jpg

Rychlá účinná 16ti denní kůra.

Po 7-10dnech nutno opakovat !

Během pauzy doplňte energii 2-0-2

"Rytmy zdraví"- komplex vitamínů a minerálů

Populární produkt obzvlášť vhodný do každé rodiny v podzimním a zimním období.

Doplněk stravy, 60 kapslí = 30 dnů
Cena 483,-Kč/18,63€

Současně s očistnou kůrou zařaďte produkty níže!

Tetrardiol®

Novátorský přípravek Tetrardiol® obsahuje vitamínovo-minerální  zvláštní kompozici přírodních látek stimulujících procesy, vedoucí k zneškodnění homocysteinu a zamezující nebezpečnému vzestupu jeho hladiny.

Doplněk stravy, 30 kapslí

Cena 483,-Kč/18,63

OMEGA 3.jpg
Siberian linseed oil and omega-3 concentrate

Lipidový komplex je zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin ve formě rybího tuku a lněného oleje. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny (kyselina eikosapentaenová-EPA a kyselina dokosahexaenová-DHA) podporují normální srdeční funkce. Složení přípravku je doplněno vitamínem E, který podporuje účinnou ochranu buněk před oxidačním stresem.

Doplněk stravy, 30 kapslí,

Cena 381,-Kč/14,72€

trimegav.Rakytník.jpg
All-Natural Beta-Carotene in Sea Buckthorn Oil

Doplněk stravy s beta-karoténem a vitamínem E

Přípravek obsahuje vydatný rakytníkový olej, přírodní beta-karotén a vitamín E. Beta-karotén je bezpečným a snadno vstřebatelným zdrojem vitamínu A, který prospívá normálnímu stavu pleti. Aplikace beta-karoténu spolu s přírodním vitamínem E zesiluje antioxidantní působení tohoto vitamínu.

30 kapslí. Cena 328,-Kč/12,65€

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.