SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

KOSMETICKÉ VÝROBKY

Ekokomponenty: čistota v každém gramu

V našich výrobcích nenajdete sulfáty, ftaláty, parabeny, minerální oleje, syntetické aromatizátory a barviva a další…

Výrobky pro šetrnou péči o krásnou tvář a tělo

Naše kosmetické přípravky obsahují více než 100 druhů divokých bylin, za studena lisované rostlinné oleje, vysoce kvalitní esenciální oleje a inovativní komponenty od předních světových výrobců. Např.:

Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností

  Má schopnost proniknout hlubokými vrstvami epidermy. Má  restrukturalizační a regenerační účinek. Podporuje resorpci jizevní  tkáně. 

 

LaraCare® A200 (galakrabinan)

 Eko-certifikovaný zvlhčující polysacharid. Zlepšuje strukturu  pokožky, zvyšuje ochranu SPF.

 

RESPLANTA® BAVLNA (ester esteru glycerinu-8)

 Poskytuje schopnost oleje rozpustit se ve vodě při zachování  všech příznivých vlastností přírodního mastného oleje.

 

Cosphaderm® Magnolia Extract (Magnolia Extract)

 Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Výrazný antioxidant a  zesilovač.

 

PENTAVITIN® (isomerát sacharidu)

Silná hydratační složka přírodního původu. Je vyroben z produktů obsahujících monosacharidy (med, hroznová šťáva). Zabraňuje ztrátě vlhkosti, chrání před vnějšími faktory, snižuje podráždění.

 

Tixosil SoftClean®

Jemný čistící prostředek na zubní pasty, doporučený pro použití v dětských pastách a pastách pro velmi citlivé zuby.

 

Divoké sibiřských bylinkách se sbírají v krátké době maximální aktivity, zpracování je během několika dnů od sklizně. Výsledná surovina je základem silných kosmetických výtažků ale také doplňků stravy a čajových nápojů,

Pod vlivem klimatických faktorů (dlouhá zima a krátké léto) donutily místní flóru přizpůsobit se svým vlastním životním podmínkám a změnily známé druhy a vznikly celé skupiny endemik - unikátní rostliny rostoucí pouze na tomto území..

Rostliny se naučily hromadit mnoho užitečných látek nezbytných pro přežití v drsné zimě a obrovské množství energie, které „střílí“ do růstu během krátkého letního období. 

Proto heřmánek regionu Altaj bude velmi odlišný od heřmánku středního pásma a měsíček shromážděného v oblasti Bajkal, má velmi odlišné vlastnosti než pěstování ve sklenících velkoměsta.

Výrobní proces

Produkty založené na přírodních účinných látkách jsou výsledkem společné práce našeho Výzkumného a inovačního centra a výrobních  specialistů. Recept využívá přírodní šťávy, rostlinné extrakty a další přírodní složky.

 Díky speciálním teplotním režimům si užitná  aktiva zachovávají své vlastnosti.

Účast lidí na výrobě je minimalizována, takže vylučujeme možnost chyb a mikrobiologické kontaminace výrobků.

Velmi důležité je správné pořadí přidávání složek a jejich směšovacích parametrů! 

Například ve sprchovém gelu je více než 16 složek a všechny by měly být odeslány do reaktoru najednou a při správné teplotě.

Některé výrobky vyžadují značné množství času na výrobu!

Např. proces výroby zubní pasty trvá déle než jeden den. K vytvoření požadované konzistence a rovnoměrného rozložení složek je nutné delší a důkladné promíchání pomocí speciálního mixéru.

Aby byla zaručena kvalita a bezpečnost výrobku, mají všechny balení první ovládací prvek: plastové těsnění na víku výrobku nebo metalizovaný kryt pod ním.

Kromě toho se z každé šarže uchovávané v laboratoři po celou dobu skladování odebírá několik archivních vzorků. Díky tomu mohou naši odborníci sledovat stav naprosto všech produktů.

❤ Přírodní kosmetické výrobky obsahující léčivé sibiřské byliny s biologicky aktivní sílou si objednejte přímo od výrobce na oficiálních stránkách Siberian Wellness.

Ve výrobcích nenajdete sulfáty, ftaláty, parabeny, minerální oleje, syntetické aromatizátory a barviva a další…

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.