SIBIŘSKÉ ZDRAVÍ A KRÁSA

Zrak je poklad, který málo kdo ocení, dokud ho neztratí!

6.jpg

Lidské oko je orgán zraku, neuvěřitelně složitý systém, je naším nejcennějším smyslem, který umožňuje člověku vidět. Oko patří k nejpohyblivějším orgánům v těle.

Více než 80% informací, které člověk získává z vnějšího prostředí, mu zprostředkovává zrak. Až 60% všech nervových vláken vstupujících do mozku tvoří vlákna výstupních signálů sítnice.

Je to orgán stejně jako játra, srdce, ledviny nebo kůže, které jsou v těle propojený. Proto také oční problémy jsou často spojovány s nedostatečným výkonem jater a ledvin.

Kvalita našeho zraku se v průběhu života mění, s věkem často klesá.  

9.jpg
7.png

Ovlivňují ho některá onemocnění, špatný životní styl, pracovní tempo a stres, kouření, časté sledování televize, počítače, chytrých telefonů, nadměrné působení infračerveného a ultrafialového záření.

Některé onemocnění se projevuje bohužel až v rozvinutém stádiu, zpočátku nepůsobí žádné potíže. Čím později se nemoc odhalí, poškodí zatím zrakový nerv a tím více může být zrak postižen.

 Proto jsou některé choroby nebezpečné a považovány za zrádné.

Prvními příznaky zhoršujícího se zraku mohou být potíže, jako jsou bolesti a pálení očí, bolesti hlavy, únava apod. 

8.jpg
4.jpg

Vždy je nejúčinnější prevence, správná péče o zrak. Zaměřit se na zdravý životní styl, poskytnout očím a mozku dostatek výživných látek, zejména vitamínů a minerálů, potřebných k udržení zrakových funkcí.

Nezbytný je také kvalitní spánek i ochrana očí před UV zářením. Bez ochrany očí může dojít ke vzniku zánětu spojivek, poškození rohovky, ale také k závažnějším poškozením, která se mohou projevit až s odstupem času. UV záření také přispívá ke vzniku některých očních chorob např. zelený zákal.

Dobrý zrak má každý ve svých rukou.

Oči jsou druhem pokladu, který málo kdo ocení, dokud jej neztratí!

"Velké rezervy jsou v prevenci,

 většinu rizik onemocnění můžeme ovlivnit sami."

Chcete si chránit svůj zrak přírodní cestou?

Změňte jídelníček, zapojte byliny a žijte plnohodnotný život!

Sibiřské zdraví vám pomůže!

Pro efektivnější výsledky nezapomeňte zapojit očistu těla.

Přemíra škodlivých látek poškozuje každý orgán v těle.

.

sibirzdravikrasa.cz ukládá soubory cookies, které nám pomáhají ke správnému fungování serveru. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Další informace.